Оберіть мову: укр   рос
Продукція Про компанію Публікації Гарантія Де купити Доставка Кошик
МР3 плеєри
Навушники
Підсилювачі для навушників
Аксесуари для плеєрів
Аксесуари для навушників

24.12.19   Огляд навушників FiiO FH7. Раптовий фаворит.

Сьогодні на огляді новинка від FiiO. П'ятідрайвові гібридні навушники зайняли місце флагмана в лінійці компанії, і оскільки я досить непогано орієнтуюся в сегменті внутріканалок за 400-500 $, мені дуже хочеться уважно познайомитися з цією новою моделлю і порівняти її з конкурентами. Тим більше, FiiO завжди намагалися за схожу вартість дати трохи більше, ніж інші. Подивимося, чи працює тут ця магія.

Упаковка, комплектація, зовнішній вигляд

Якщо починати з коробки, то вона дійсно більше, ніж у інших навушників в даному класі. Вибачте за каламбур. У комплекті: шикарний великий чохол з ніжного на дотик шкірозамінника, невеликий тканинний футляр на блискавці, 2 пари змінних фільтрів для звуководів, 13 пар силіконових амбушюр, в тому числі двухфланцеві ялинки і спінфіти , 2 пари пінок, щіточка для чистки і шкіряна магнітна прищіпка. Дуже сподобалося, що є вибір, який чохол використовувати. Конкурентні виробники, будьте уважні, тут FiiO крадуть моє серце.

Тепер поговоримо про самі навушникі. Корпуси алюмінієві, метал матовий і приємний. На фейсплейтах рельєфні смуги, виглядає все цілком акуратно. Розмір корпусів немаленький, але форма анатомічна, і проблем з посадкою у мене не було.

Комплектний кабель восьмижильний, зроблений з посрібленої міді. Це модель LC-3.5C, яку FiiO також продають окремо. Він досить товстий, що не завжди зручно, але аудіофіли люблять такі канати. При цьому, провід м'який і слухняний. Завушини зроблені без ефекту пам'яті, я б вважала за краще, щоб вони хоча б були тонші, але особливих питань до них теж немає. MMCX коннектори здаються міцними. Щодо зміни фільтрів - сильного впливу на звук вони не мають.

Про випромінювачі. У навушниках встановлені 4 арматури від Knowles і 1 динамік з берилієвою діафрагмою 13,6 мм.

Про звук

Основне тестування проводилося на плеєрах Questyle QP1R і Questyle QP2R.

Знаєте, ось за такі моменти я люблю свою роботу. Тут постійно щось дивує. Після розпакування, оцінивши прекрасну презентацію, я збиралася відігратися, посваривши FH7 за звук. З ним же мало бути щось не так, правда? А в результаті я захлинаючись слухала ці навушники кілька вечорів поспіль. Такі справи.

В першу чергу скажу, що модель світла і детальна. Динамік, хоч і присутній, але поводиться вкрай стримано, і в звуковій картині повністю панують арматури. Відповідно, плюси - це розбірливість, ясність і висока швидкість, а мінуси - деяка сухість і недолік неподільності.

Також навушники дуже цікаво будують сцену. Якщо вам давно хотілося, щоб в улюблених композиціях інструменти чітко і детально пограли прямо вам в мозок, ця модель для вас. З одного боку, картина дуже об'ємна і тривимірна, в ширину сцена чудова, буквально флагманська. Джерела звуку великі і живі. Але при цьому позиціонування близьке, і повітря може не вистачати. ​​

По частотам. Бас, як уже сказано, кількісно помірний, хоча цілком вагомий, щільний і глибокий. Для більшості жанрів його вистачає, щоб побудувати реалістичну основу. Але навушники не для басхедов.

Середні частоти дуже швидкі і дуже чіткі. Відсутній навіть найменший натяк на каламутну пелену. Тембри натуральні, без подкраса. Іноді інструментам не вистачає ваги, але не критично. За рахунок великої швидкості є відмінна передача емоцій. Роздільну здатність хотілося б краще, але тільки тому, що навушники дражнять підкресленням нюансів, і при цьому зі складними композиціями не до кінця справляються. Все ж це середній сегмент.

Верхні частоти акцентовані, на поганих записах можуть резануть слух. При цьому навіть яскравий плеєр, якщо він контролює ВЧ, звучить відмінно. Я люблю цей діапазон, і мої враження позитивні. Якщо ви чутливі до високих, може бути складніше.

Підсумки

Жанри: ті, де не потрібна підкачка баса. Джерела: Hi-Fi плеєри середнього і високого рівня. Характер звучання навушників: живий, детальний, світлий. До якості запису вимогливі на 7 з 10. Купила б цю модель собі? Так, із задоволенням.

Про порівняннях

Dunu DK-3001 звучать собранніще і енергійніше, за рахунок чого краще передають драйв. У них бас ударної, але менш щільний, середина трохи детальніше, верху простуваті, FH7 справляються з ВЧ набагато краще. В цілому, картина в 3001 синтетичніше і каламутна, хоча сильніше втягує. По сцені у FiiO перевага. Звичайно, це смакової вибір, але, якщо згадати минуле цих двох компаній, - учень перевершив вчителя.

iBasso IT04 вагоміше, м'якше і музичніше. Вони мають акценти на низьких і верхніх частотах, FH7 набагато рівніше. За розмірами сцени розрив тут не такий величезний, але теж помітний. Я можу назвати звучання IT04 в першу чергу комфортним, навушники FiiO більш швидкісні і чіткі. Баси у IT04 масивні, середина дещо відсунута назад, вона тілесна, добре читається, але менш деталізована, верху теплуваті.

Campfire Audio Polaris II володіють ще більш помітним підфарбуванням. Вони сильно акцентують баси, що звучить не завжди природно, також у них дуже довгі і іскристі верхи. FH7 в порівнянні з ними можуть похвалитися кращим опрацюванням середини, хорошою роздільною здатністю і, знову ж таки, чудовою сценою. Якщо ви любитель басів, Polaris однозначно для вас краще. У всіх інших випадках я б їх не вибирала.

Periodic Audio C в порівняння додавати не хочеться, тому що це однодрайверная динамічна модель, і у неї зовсім інша подача.

Продукція Про компанію Гарантія Де купити Публікації Скачати Доставка