Оберіть мову: укр   рос
Продукція Про компанію Публікації Гарантія Де купити Доставка Кошик
МР3 плеєри
Навушники
Підсилювачі для навушників
Аксесуари для плеєрів
Аксесуари для навушників

11.03.19   FiiO BTA10 - дуже вдале і неординарне рішення

Вітаю всіх цінителів портативного аудіо і просто тих, кто цікавляться якісним звуком. Сьогодні піде мова про неординарне і сміливе бездротове рішення від всім відомого виробника Hi-Fi техніки FiiO. Чому неординарне і сміливе? - Та тому що Bluetooth адаптер FiiO BTA10 був розроблений тільки для однієї моделі навушників Audio-Technica M50x.

Отже, Bluetooth адаптер FiiO BTA10 поставляється в невеликій коробочці з білого картону з лаконічною поліграфією. У комплект поставки входить сам адаптер, короткий USB - micro USB кабель і документація. До речі, захисний код на справжність вироба також на упаковці присутій. На вигляд адаптер BTA10 виконаний з того ж пластику що і самі навушники M50x. Підключається адаптер до лівого навушника замість кабелю. На адаптері всього 3 кнопки: дві кнопки відповідають за регулювання гучності і при тривалому утриманні перемикають треки, центральна кнопка при утриманні вмикає і вимикає адаптер, а так само виконує функцію паузи, програвання і відповідь на вхідний дзвінок. При підключенні, за рахунок гарної підгонки і схожого кольору адаптера, він не створює вид зайвої або додаткової речі в навушниках, вид я б назвав - гармонійним.

Звук!

Адаптер BTA10 використовує версію Bluetooth - 5.0 і підтримує кодеки для передачі звуку високої чіткості - SBC / AAC / aptX / aptXLL

Основну роль, як переданого звуку, грає підсилювальна частина TPA6132A2 від Texas Instruments, що і дозволило, на мій погляд, зберегти дуже схожий характер музичної подачі проводового звучання. Тому якщо ви володар дротових навушників Audio-Technica ATH-M50x і замислюєтеся про бездротової версії, то FiiO BTA10 однозначно впорається з цим завданням.

Тестувалися навушники з двома пристроями та використовувались різні кодеки: Xiaomi mi A1 (AAC) і Hi-Fi плеєр FiiO M6 (aptX). На моє здивування кодеки вносили незначне, своє забарвлення в музичний матеріал, так як одна і та ж композиція з кодеком AAC звучала з невеликим акцентом на НЧ, а кодек Apt-X робив виразніше ВЧ діапазон. Але ця різниця була не на стільки явною, щоб назвати звучання протилежним.

Що стосується загальної якості і деталізації в звуці, на жаль, бездротової технології ще не вдалося досягти якості звучання провідних навушників, але в цьому пристрої при прослуховуванні аудіо формату FLAC 48 kHz / 16 bit деталізація і роздільна здатність музичного матеріалу не поступалася провідному підключенню. Різниця відчувалася тільки при прослуховуванні 24 бітного FLAC, на користь проводового підключення. З іншого боку, якщо ваш смартфон, як мій Xiaomi MI A1, використовує недостатньо потужну підсилювальну частину, то з FiiO BTA10 ви завжди отримаєте більш насиченою і об'ємніший звук.

Підсумки

З своїм прямим завданням FiiO BTA10 дуже добре справляється. Він перетворює дротову версію навушників Audio-Technica ATH-M50x в бездротову, зберігаючи звичний характер музичної подачі. Вбудованої батареї, ємністю 130 mAh, вистачає на 8 годин прослуховування з використанням кодека AAC. Не псує зовнішній вигляд навушників і важить всього 18 грам.

Правда у FiiO є одна проблема, на яку скаржаться багато користувачів подібних бездротових адаптерів (μBTR, BTR1, BTR3) - це мікрофон. Якість передачі вашої мови не можна назвати навіть середнього рівня, так як співрозмовник мій голос чув досить віддалено, а навколишній шум - більш виразним.

Продукція Про компанію Гарантія Де купити Публікації Скачати Доставка