Оберіть мову: укр   рос
Продукція Про компанію Публікації Гарантія Де купити Доставка Кошик
МР3 плеєри
Навушники
Підсилювачі для навушників
Аксесуари для плеєрів
Аксесуари для навушників

25.06.15   На зміну Fiio Х5 першого покоління приходить Fiio Х5 другого покоління

У грудні 2013 року на ринку з'явився другий портативний DAP FiiO X5. Ринок виявив великий інтерес до нового пристрою. Починаючи з моделі X5, всі продукти серії Х від FiiO оснащувалися фірмовим механічним колесом прокрутки і X-подібною панеллю кнопок. Така схема управління була натхненна ді-джеями, і хоча вона здасться звичною користувачам класичного iPod, тут все ж таки присутня характерна відмінність.

У процесі попередніх демонстрацій X5 (до моменту офіційного запуску продукту), розробники новинки постійно тримали зворотний зв'язок з покупцями, і доклали всіх зусиль для поліпшення якості використання X5 за рахунок оновлення прошивки, причому цей процес продовжується навіть зараз — вже вийшло понад 10 оновлень firmware. Таким чином, ми прагнемо надати споживачам можливість отримати якомога більше переваг від покупки продукту.

Перше покоління X5, безсумнівно, справило величезне враження на споживачів; незважаючи на те, що період випуску даного продукту завершився, ця класична модель служила нам і нашим замовникам дійсно чудово. Тим не менш, навіть модель X5 не є невразливою до зміни виробничого циклу виробів. Після більше одного року продажів настав час попрощатися з чудовим X5 і привітати його наступника — пристрій X5 другого покоління (X5 2nd gen).

Далі наведені основні удосконалення X5 2nd gen (FX5221) в порівнянні з пристроєм першого покоління:

  1. Абсолютно новий зовнішній вигляд, покращена конструкція, змінено металеве декоративне покриття;
  2. Більш компактний і легкий; зменшені чорні рамки навколо LCD-дисплея;
  3. Абсолютно новий незалежний підсилювальний каскад з аналоговим регулюванням гучності, що збільшує якість аудіо і активує функцію для нативного декодування DSD;
  4. Нова цифрова аудіоархітектура, що використовує подвійні кварцові генератори, призначені для частоти дискретизації 44,1 і 48 кГц відповідно (включаючи 176.4кГц = 4x44.1, 192кГц = 4x48 і DSD64 і DSD128), що обробляють всі основні частоти дискретизації без повторної вибірки артефактів і мінімальними флуктуаціями;
  5. Підтримка апаратного дешифрування DSD;
  6. Підтримка стандарту CTIA для вбудованих в навушники ДУ (наприклад, навушники, сумісні з Apple, Samsung);
  7. Прогресивна технологія живлення, яка використовує різні мережеві напруги для низького і високого коефіцієнта посилення, забезпечуючи максимум гнучкості завдяки тривалому терміну служби і високої потужності приводу в одному пристрої.
  8. Абсолютно нова функція управління живленням: автоматичний режим дає можливість плеєру залишатися в режимі очікування протягом декількох тижнів і бути готовим до продовження програвання негайно.
  9. Вимірювач обсягу споживаної електрики для точного визначення рівня заряду батарейки.

Новий продукт X5 на підході! Будь ласка, залишайтеся на зв'язку для отримання свіжої інформації!

Продукція Про компанію Гарантія Де купити Публікації Скачати Доставка