Оберіть мову: укр   рос
Продукція Про компанію Публікації Гарантія Де купити Доставка Кошик
МР3 плеєри
Навушники
Підсилювачі для навушників
Аксесуари для плеєрів
Аксесуари для навушників

04.09.14   Нова версія firmware Х3. FW 3.0

Fiio завжди приділяє увагу запитам споживачів і пропонує найкращий сервіс для користувачів наших продуктів, як старих, так і нових. Незважаючи на те, що модель Х3 представлена на ринку більше року тому, ми ніколи не зупинялися над роботою по оновленню вбудованого ПО. Завдяки наполегливій роботі наших інженерів ми тепер пропонуємо вам оновлення як для аудіо, так і для візуального інтерфейсу Х3.

 • Абсолютно новий користувальницький інтерфейс з підтримкою нових, з помаранчевою, жовтою, фіолетовою, блакитною, зеленою і чорною темами на вибір.
 • Покращена підтримка для ID3-тегів і графічної обкладинки альбому.
 • Оптимізоване якість декодування форматів MP3, WMA, Ogg Vorbis і Flac. Швидкий перехід з треку на трек, мінімізовані інтервали між треками в режимі без пауз (нульові інтервали між доріжками при однаковій частоті дискретизації)
 • Впроваджена підтримка для музичних треків DSD (direct stream digital). Додана підтримка для музичних треків формату HE-AAC, MP3 CUE, 32бит / 64біт і зі змінним бітрейтом.

Повний список змін:

 1. Абсолютно новий користувальницький інтерфейс з підтримкою нових функцій користувальницького інтерфейсу, з помаранчевою, жовтою, фіолетовою, блакитною, зеленою і чорною темами на вибір.
 2. Підтримка відтворення файлів DSD (підтримує файли DSF і DFF в форматі DSD64 2,8МГц). Не підтримує формат DSD128 (5,6МГц) або файли ISO.
 3. Швидка зміна треків.
 4. Підвищена швидкість оновлення медіабібліотеки.
 5. Додаткова підтримка формату HE-AAC.
 6. Додаткова підтримка таблиці умовних позначень (cue sheet) для доріжок MP3.
 7. Додатковий великий зарядний індикатор на екрані LCD, коли йде зарядка з відключеним живленням; екран вимикається після попередньо встановленого періоду тайм-аут для екрану.
 8. Знято обмеження на відтворення доріжок з частотою дискретизації менше 32кГц.
 9. Додаткове відображення кількості пісень на TF-карті і внутрішньому накопичувачі в пункті «About X3».

Корекція помилок та покращення:

 1. Оптимізована якість декодування форматів MP3, WMA, Ogg Vorbis і Flac (виправлені проблема звукових артефактів в лівому каналі при відтворенні формату Ogg Vorbis і низького рівня шуму в MP3-доріжках).
 2. Виправлена проблема, коли flac-доріжки, розділені на файли CUE, в результаті, не були розділені в правильній точці.
 3. Зменшені інтервали в режимі відтворення без пауз (нульові інтервали в доріжках з однаковою частотою дискретизації) (не застосовується для режиму випадкового відтворення або «повтору одного трека» «loop single» або треків, розділених таблицею умовних позначень).
 4. Покращена підтримка для ID3-тегів і графічних обкладинок альбомів (підвищено обмеження на розмір альбомних графічних матеріалів).
 5. Удосконалена підтримка для різноманітних форматів таблиць CUE (додаткова підтримка для файлів UTF-8 і Unicode).
 6. Додана підтримка для треків 32 біт, 64 біт і записів з перемінним бітрейтом.
 7. Підвищена швидкість реакції на операції перемотування вперед і назад.
 8. Доданий крупний зарядний індикатор на екрані LCD, який показується під час зарядки, коли сам пристрій вимкнено; екран відключається після попередньо заданого інтервалу часу.
 9. Виправлені різні помилки.


Завантажити

Продукція Про компанію Гарантія Де купити Публікації Скачати Доставка