Оберіть мову: укр   рос
Продукція Про компанію Публікації Гарантія Де купити Доставка Кошик
МР3 плеєри
Навушники
Підсилювачі для навушників
Аксесуари для плеєрів
Аксесуари для навушників

09.09.13   Огляд FiiO E12 Mont Blanc, портативного підсилювача для навушників

В останні кілька років на ресурсі Head-Fi можна було спостерігати безліч дискусій щодо товарів FiiO. Один з пристроїв, який мене дуже зацікавив і в якому я дійсно відчуваю потребу — це підсилювач для навушників. Апарати з колекції FiiO, як правило, доступні за ціною, а деякі — навіть супердоступні. Модельний ряд цього виробника справив на мене велике враження, оскільки я особисто не маю потреби в дорогих портативних підсилювачах з широкими можливостями, які удосталь знаходяться у мене вдома і в офісі.

На виставці CES 2013 FiiO вже був відомий як дуже популярний бренд на Head- Fi. У рамках CES у мене відбулася зустріч з Джеймсом Жонгом ( James Zhong ) з FiiO. Під час цієї випадкової зустрічі Джеймс представив мені лінійку FiiO, а наприкінці розмови вручив портативний підсилювач для навушників FiiO E12 Mont Blanc.

Через кілька тижнів після повернення з CES я нарешті включив FiiO E12 і приступив до його тестування. Я почав з налаштувань низького коефіцієнта посилення ( +0 dB ) і підключив мої найчутливіші навушники IEM ( In-ear monitor, внутрішньоканальні навушники ) в E12 Mont Blanc. Відносна тиша. Я програвав музику, і вона звучала чудово завдяки цьому підсилювачу. Я протестував кілька інших навушників з цим же апаратом, і з упевненістю можу сказати, що FiiO E12 Mont Blanc проявив себе чудово з усіма головними телефонами.

У налаштуваннях з високим коефіцієнтом посилення ( +10 dB ) FiiO E12 чудово виконував свою роботу з моїми навушниками Audeze LCD -2 і LCD -3, а також HiFiMAN HE — 400 і HE -500. Як щодо HD 800 ? Теж прекрасний результат. За винятком декількох портативних підсилювачів від ALO Audio і Ray Samuels Audio, я ніколи не зустрічав пристрою, який би настільки добре звучало з HD 800. Звичайно, я маю на увазі E12. Цей апарат не тільки розгойдав HD 800, його здатність до посилення низьких частот (з підкресленням найнижчих пікових басів) дозволяла HD 800 звучати на повну потужність. Все це дещо нагадує ті емоції, які я відчував з ALO Audio Mk3 -B, який також оснащений електронною схемою посилення нижніх звукових частот ( з дуже хорошою настройкою).

Добре, оскільки FiiO E12 надихнув мене, я вирішив піти далі і випробувати його з HiFiMAN HE-6. І знову мені посміхнулася удача. Посилення басів з HE -6 ? Спробуйте, оскільки це досить кумедно.

Як E12 витримує порівняння з моїми кращими портативними підсилювачами для навушників? Мій SR- 71B від Ray Samuels Audio, наприклад, все-таки більш вражаючий, оскільки це підсилювач з більш високою точністю відтворення HE-6 і HD 800 (при використанні його збалансованого виходу ) — більше об'ємність, більш соковитий фон, більше динаміки. Однак SR-71B коштує $650. Другий мій підсилювач — HeadAmp Pico Slim — теж дуже непоганий апарат, сконструйований спеціально для моїх IEM — навушників вищого класу, але його ціна становить $399. FiiO E12 коштує всього лише $129, при цьому даний підсилювач комбінує кілька якісних характеристик моїх улюблених портативних підсилювачів в одному добре скомпонованому і повнофункціональному пакеті. (Я навіть не звернув уваги на той факт, що E12 також володіє перехресним контуром )

Моє єдине несуттєве зауваження щодо FiiO E12 Mont Blanc стосується його чутливості до радіочастотних наведень. Якщо я використовую мій iPhone в якості джерела звуку, то час від часу чую перешкоди та електричні шуми через E12. Вони найбільш помітні при використанні чутливих вкладних навушників, а також деяких чутливих навушників з традиційним форм-фактором у вигляді чашок. Це не настільки великий мінус, щоб я відмовився використовувати E12 c моїм iPhone, але зовсім не те, що я відчуваю з більшістю інших портативних пристроїв вищого класу. І ще, з тих пір, як Джеймс вручив мені даний екземпляр E12, компанія FiiO вже встигла модифікувати схему посилення нижніх звукових частот, пересунувши пік з 20Гц до 50Гц, тому результати вашого тестування з підйомом ЧХ нижчих звукових частот можуть відрізнятися від моїх.

Якщо ви шукаєте повнофункціональний портативний підсилювач, який зможете використовувати як з вашими вкладними IEM-навушниками, так і з традиційними навушниками-чашками, то я не зустрічав більш якісного продукту, ніж FiiO Е12, в цьому діапазоні цін.

Можливо, я пізно звернув увагу на FiiO, проте тепер можна впевнено стверджувати, що я захопився цим брендом надовго.

Автор: Jude

Заява. У зв'язку з обмеженням за часом ми не встигли отримати згоду автора. У разі, якщо даний матеріал порушує права та інтереси учасника, просимо надіслати повідомлення на адресу info@fiio-ua.com.ua і ми негайно видалимо дану статтю.

Продукція Про компанію Гарантія Де купити Публікації Скачати Доставка