Оберіть мову: укр   рос
Продукція Про компанію Публікації Гарантія Де купити Доставка Кошик
МР3 плеєри
Навушники
Підсилювачі для навушників
Аксесуари для плеєрів
Аксесуари для навушників

25.12.12   Огляд підсилювача для навушників FiiO E02i

Компанія FiiO ніколи не втомлюється випускати круті новинки. Ось одна з них, на яку ми вирішили подивитись і виразити свою думку – Fiio E02i. Що це? Ще один бюджетний підсилювач? Чи це гаджет, який виглядає як Сільвестр Сталоне, чи можливо ним спонсорується? Не зовсім… Скажімо, це низько-бюджетний підсилювач для плеєрів і смартфонів, який як Рокі Балбоа б’є вище своєї вагової категорії.

Мої очікування щодо можливостей цього невеликого пристрою були незначними. Я вважав, що це буде щось з викрутасами і лише з однією функцією підсилення звуку, не дивлячись на його якість. Виявилось, що я помилявся. Останній підсилювач, яким я користувався був FiiO E6, і він залишив в мене гарне враження. Я не думав, що нова модель Fiio E02i буде такою ж чудовою як і Е6, адже по ціні вони практично на одному рівні, при цьому Rocky має металічний корпус, а не пластиковий. До того ж, враховуючи додаткові виробничі витрати на те щоб включити функцію handsfree, виробники змушені були шукати компроміс і чимось поступатись. Правильно? Ця модель буде коштувати приблизно як і FiiO E6, але матиме металевий корпус і мікрофон для гучного зв’язку (який я не перевіряв, так як не користуюсь смартфоном).

То де ж виробник зекономив? Так як підсилювач Fiio E02i не має свого регулятора гучності, він не розрахований на використання з лінійним входом. Його можна використовувати через вхід для навушників будь-якого плеєру або смартфону, що має регулятор звуку. Якщо підсилювач Rocky використовується із плеєром або через вхід для навушників ЦАПу/підсилювачу, що має регулятор звуку (таким як, наприклад, FiiO E10), на ньому працюють лише кнопка ВКЛ/ВИКЛ і перемикач посилення басів. Кнопка з верху, яка світиться голубим кольором і кнопка для регулювання звуку існують лише для виду і працюють фактично тільки при підключенні до мобільного телефону.

Який звук видає цей пристрій?

Отже, який звук ви почуєте? Ну, я б сказав, що досить якісний! Він на тому ж рівні що і в Е6, якщо порівняти рівень підсилення на максимальній потужності на тих пристроях, що мені довелось перевірити. Модель Rocky звучить більш голосно, ніж модель Е6, хоча якість звуку трохи змінюється залежно від пристрою до якого під’єднаний підсилювач. Наприклад, на моїх навушниках Beyerdynamic DT250/250 Ом, мені подобається особлива чіткість у високих нотах в поєднанні з м’якістю звуку, навіть при підключенні до низько бюджетних відтворювачів, таких як Sansa чи застарілих моделей iPod. Функція посилення басів у Rocky також працює краще, ніж у Е6, за що він подобається мені ще більше. Чесно кажучи, я рідко використовую функцію посилення басів, але на моїх навушниках Koss KCS-75 для бігу і занять спортом – це те, що мені дійсно подобається. Вмикаючи функцію посилення басів на Rocky можна почути всю гамму басів без спотворень, як це іноді трапляється з деякими піснями на E6.

Висновки

Чи вартий Fiio E02i своїх грошей? Якщо у вас ще немає якісного портативного підсилювача звуку, я вам однозначно скажу, що так! Пам’ятайте, я зрозумів, що він вартий того, ще навіть не перевіривши роботу мікрофона при під’єднанні з телефоном, а це вже багато про що каже.

Автор "Donunus"

Продукція Про компанію Гарантія Де купити Публікації Скачати Доставка