Оберіть мову: укр   рос
Продукція Про компанію Публікації Гарантія Де купити Доставка Кошик
МР3 плеєри
Навушники
Підсилювачі для навушників
Аксесуари для плеєрів
Аксесуари для навушників

Про компанію

FiiO Electronics Technology

FiiO - це молодий і повний творчої енергії бренд. З моменту заснування в 2007 році, FiiO перетворилася на марку, яка заслужила визнання в багатьох країнах по всьому світу. В рамках ринку підсилювачів для навушників, FiiO став одним з найвідоміших і розвиненіших брендів з великою часткою ринку. Ми робимо акцент на високій якості продукції, функціональності та вартості, саме це і зробило бренд FiiO фаворитом серед споживачів.

Ми постійно прагнемо до інновацій. В основі роботи нашої талановитої команди розробників лежать чотири головних принципи: «практичність, комфорт, творчість, надійність».

Глобальна мережа продаж компанії FiiO охоплює Північну Америку, Європу, Азію та інші регіони. Вона включає в себе в загальній кількості понад 60 дистриб'юторів і реселерів.

Для задоволення швидко зростаючого попиту на продукцію FiiO, компанія нещодавно змінила місце розташування, що дозволило збільшити обсяги виробництва в 4 рази. Новий завод оснащений сучасним обладнанням для проведення досліджень, тестувань, поліпшення контролю якості, а також подальшого розвитку виробництва.

FiiO планує продовжувати розглядати потреби своїх клієнтів, як основу для зростання компанії. Ми постійно прагнемо до розвитку наших можливостей і поліпшенню стандартів якості. Наша мета - в найближчому майбутньому стати всесвітньо відомим брендом.


Контакти

Співпраця:

Офіційний ексклюзивний постачальник, компанія МІКРОТЕХ.

Адреса: Україна, 03056, Київ, вул. Борщагівська, 145, оф. 8.
Тел: (044) 494-43-41, 494-43-15
Сайт: microtech.in.ua


Написати:

E-mail:
 
Ваше повідомлення:
 
     Перевірочний код:      
Обновити картинку [ Ctrl + Enter ]


Продукція Про компанію Гарантія Де купити Публікації Скачати Доставка